Kıyasıya Mücadele Kolaysa Sen Yap’ta! Kıyasıya Mücadele Kolaysa Sen Yap’ta!
TRT1’in sevilen programı ‘Kolaysa Sen Yap’ Cumartesi ve Pazar günü saat 17.30’da yeni bölümleri ile TRT1 Ekranında olacak. Yüzde yüz yerli format olarak geliştirilen... Kıyasıya Mücadele Kolaysa Sen Yap’ta!

TRT1’in sevilen programı ‘Kolaysa Sen Yap’ Cumartesi ve Pazar günü saat 17.30’da yeni bölümleri ile TRT1 Ekranında olacak.

Yüzde yüz yerli format olarak geliştirilen ve ünlü sunucu Kadir Çöpdemir’in sunuculuğunu üstlendiği yarışma programı ‘Kolaysa Sen Yap’, 1 Nisan Cumartesi günü on yedinci bölümü ve 2 Nisan Pazar günü on sekizinci bölümü ile TRT 1 ekranlarında izleyiciyle buluşacak.

Cumartesi ve Pazar günleri ana haber öncesi yayınlanan ‘Kolaysa Sen Yap’ da dikkat ve beceri gerektiren oyunlar oynanırken aynı zamanda yarışmacıların sorulan soruları cevaplanması isteniyor.

kolaysa sen yap trt

On Yedinci Bölümde Neler Olacak?

Kolaysa Sen Yap’ın 1 Nisan Cumartesi günü yayınlanacak on yedinci bölümü, ‘’Yıldırım’’ ve ‘’Temaşa’’ ekibinin kıyasıya rekabetine tanıklık edecek. 3 etap oyun ve bir final oyununun yer aldığı, 75 dakika süren programın 17. bölümünde yarışmacı ekipleri sırasıyla Göbek Göbek Üstüne, Sallanan Sorular, Streç Sarma oyunlarında yarışacak. Bu 3 etabın sonunda en fazla puanı almış olan ekip finalde Boruyla Top Yakalama oyununu oynayacak ve gösterdikleri performans ile kazanacakları ödül miktarını belirlemiş olacak.

 On Sekizinci Bölümde Neler Olacak?

Kolaysa Sen Yap’ın 2 Nisan Pazar günü yayınlanacak on sekizinci bölümü, “Çaydanlık – HGŞ” ekibinin kıyasıya rekabetine tanıklık edecek. 3 etap oyun ve bir final oyununun yer aldığı, 75 dakika süren programın 16. bölümünde yarışmacı ekipleri sırasıyla kaygan zemin sumosu, Döndür başımı, Döner merdane oyunlarında yarışacak. Bu 3 etabın sonunda en fazla puanı almış olan ekip finalde Kafadan Kafaya Su oyununu oynayacak ve gösterdikleri performans ile kazanacakları ödül miktarını belirlemiş olacak.

Aşırı dozda eğlence, heyecan ve aktivite içeren ‘Kolaysa Sen Yap’, 7’den 70’e bütün aileyi güldüren ve uzun süredir ekranlarda görünmeyen ünlü sanatçı Kadir Çöpdemir’in sunumu ile çok yakında TRT 1 ekranlarında izleyicisi ile buluşacak. Yapımcılığı Fiyaka Film Prodüksiyon tarafından yapılan yarışmanın format tasarımı Mustafa H. Öztürk’e ait olurken başvurular www.kolaysasenyap.tv adresinden yapılabiliyor.

Karadağ

No comments so far.

Be first to leave comment below.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir