Can Kazaz İlk canlı performansıyla babylon’da Can Kazaz İlk canlı performansıyla babylon’da
Bağımsız müziğin başarılı isimlerinden Can Kazaz, BİLGİ Music Label’dan çıkan yeni albümü “Ben Sizden Kaçtım”ın yepyeni şarkılarını hayranlarıyla buluşturdu. Merakla beklenen albümün ilk canlı... Can Kazaz İlk canlı performansıyla babylon’da

Bağımsız müziğin başarılı isimlerinden Can Kazaz, BİLGİ Music Label’dan çıkan yeni albümü “Ben Sizden Kaçtım”ın yepyeni şarkılarını hayranlarıyla buluşturdu. Merakla beklenen albümün ilk canlı konseriyle Babylon Bomonti’de sahne alan sanatçı, 90’lardan esintiler taşıyan şarkıları eşliğinde heyecan dolu bir performans sergiledi  

Türkiye müzik piyasasına önemli isimler kazandıran İstanbul Bilgi Üniversitesi Müzik Bölümü’nün, müzik paylaşım mecrası BİLGİ Music Label (BML), ilk albümünü çıkardı. BİLGİ Müzik araştırma görevlisi ve bağımsız müzik dünyasının önemli isimlerinden Can Kazaz, Ben Sizden Kaçtım adlı yeni albümünün ilk konseriyle, 29 Mart Çarşamba akşamı Babylon Bomonti’de sahne aldı. Uzun bir aradan sonra dinleyicileriyle ilk kez sahnede buluşan Kazaz’ın konserine, hayranları başta olmak üzere öğrencileri ve sanatçı dostları büyük ilgi gösterdi.

Konserde, dinleyicilerini adeta müzikal bir yolculuğa çıkaran Kazaz, hem daha önceki albümlerinden parçalar seslendirdi hem de Ben Sizden Kaçtım albümünden 90’lı yılların tadını taşıyan dokuz şarkıyı ilk defa canlı olarak çaldı.  Kazaz’ın “Bunca Yıl”, “Geriye Dönmeyince”, “Unut”, “Ankara’da Biri Var”, “Beni Kurtar”, “Bir Ben Kalsam”, “Öğrenmemek Ayıp”, “Zeliha”, “The Sun” adlı yeni şarkıları, zengin enstrüman seçkisi ve renkli düzenlemeleriyle dinleyicisinden büyük beğeni topladı.

can kazaz

Türkiye müzik piyasasına önemli isimler kazandıran İstanbul Bilgi Üniversitesi Müzik Bölümü’nün, müzik paylaşım mecrası BİLGİ Music Label’dan (BML) çıkan Ben Sizden Kaçtım adlı albümüne, 17 Mart tarihinden bu yana Apple Music ve iTunes başta olmak üzere dijital platformlar üzerinden ulaşılabiliyor.

Can Kazaz: Bağımsız olarak çıkardığı iki uzunçalar albüm, iki kısa çalar albüm, iki de tekliyi Türkiye’nin en önemli mekanları ve festivallerinde icra ettikten sonra, kendi jenerasyonunun en dikkat çeken şarkıcı/şarkı yazarlarından biri olduğunu ispatladı. Çoğunlukla akustik enstrümanların eşlik ettiği yumuşak sesi ve kendine has düzenleme teknikleriyle ön plana çıkan Can Kazaz, İstanbul Bilgi Üniversitesi Müzik Bölümü’nü yüksek onur derecesiyle bitirdi. Türkiye’de bir ilke imza atılan BİLGİ Music Label ile çalışmalarını sürdürüyor.

can kazaz lansman

 

İstanbul Bilgi Üniversitesi Hakkında:

1996 yılında Türkiye’de üniversite yaşamına yeni bir soluk getirmek amacıyla yola çıkan ve kurulduğu günden bu yana öğrencilerine uluslararası gelişim fırsatları sunan İstanbul Bilgi Üniversitesi, Laureate International Universities ağının Türkiye’deki tek üyesidir. Yaklaşık 1000 kişilik bir öğretim kadrosuna sahip olan İstanbul Bilgi Üniversitesi’nin 25.000’i aşkın öğrencisi ve 30.000’e yakın mezunu bulunmaktadır. İstanbul Bilgi Üniversitesi, Sosyal ve Beşeri Bilimler, Hukuk, İşletme, İletişim, Mimarlık ve Mühendislik ve Doğa Bilimleri fakültelerinin yanı sıra yüksekokulları, meslek yüksekokulları ve enstitüleri çatısı altında 200’e yakın ön lisans, lisans ve doktora programı sunmaktadır. İstanbul Bilgi Üniversitesi’nin İstanbul’un merkezinde, santralistanbul, Dolapdere, Kuştepe ve Koztayağı olmak üzere dört kampüsü bulunmaktadır. İstanbul Bilgi Üniversitesi Avrupa Kalite Yönetimi Vakfı (EFQM) tarafından verilen “Mükemmellikte Yetkinlik 4 Yıldız Belgesi”ne sahiptir. Yükseköğretim Derecelendirme Kuruluşu QS’in, 2016 yılı “Gelişmekte Olan Avrupa Ülkeleri ve Orta Asya Üniversiteleri Sıralaması”nda, BİLGİ, en iyi 130 üniversite arasında yer almaktadır. Sıralamaya göre, BİLGİ Türkiye’deki en iyi 4 vakıf üniversitesi arasında bulunmaktadır. İstanbul Bilgi Üniversitesi hakkında ayrıntılı bilgiye www.bilgi.edu.tradresinden ulaşılabilir.

Karadağ

No comments so far.

Be first to leave comment below.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir