D&R otomobil dolusu kitap sürprizi! D&R otomobil dolusu kitap sürprizi!
Kültür, sanat ve eğlencenin buluşma noktası D&R, yeni yıla heyecan katan çekilişinin büyük ödülü ‘Suzuki Baleno’yu kazanan talihliyi açıkladı. D&R, otomobilin talihlisi Emre Tolan’a... D&R otomobil dolusu kitap sürprizi!

Kültür, sanat ve eğlencenin buluşma noktası D&R, yeni yıla heyecan katan çekilişinin büyük ödülü ‘Suzuki Baleno’yu kazanan talihliyi açıkladı. D&R, otomobilin talihlisi Emre Tolan’a bir sürpriz daha yaptı. İçi tamamen kitapla doldurulan araç, D&R Genel Müdürü Ahmet Coşar tarafından teslim edildi

Özel günlerde her türlü hediye seçeneğinin bir numaralı adresi D&R, yılbaşı çekilişinin büyük ödülü Suzuli Baleno’yu kazanan talihliyi açıkladı. D&R Genel Müdürü Ahmet Coşar, D&R Etiler’de düzenlenen törende otomobili, bu yılın şanslı müşterisi Emre Tolan’a teslim etti. D&R bu kez son dakikada bir sürpriz daha yaptı. Kitap okuma alışkanlığını artırma misyonuyla çalışan D&R, hediye otomobili içine yüzlerce kitap doldurarak teslim etti. Otomobil, hem talihliyi hem de görenleri şaşırttı.

d&r ahmet coşar

‘Kitabı sevdirmek bizim misyonumuz’

Törende konuşan D&R Genel Müdürü Ahmet Coşar, D&R olarak tüketicilerin kişisel gelişimlerinin en büyük destekçisi olmayı hedeflediklerini söyledi. Tüketicilere tüm ürünleri kolaylıkla keşfedeceği ve deneyimleyeceği bir ortam sunduklarını belirten Coşar şöyle konuştu: “Bu yılın anahtar kelimesi keşfetmek. Geniş mağaza ağımız ve ürün çeşitliliğimizle tüm aileye hitap ediyoruz. En son yenilikleri rahat ve keyifli bir alışveriş deneyimiyle ve ulaşılabilir fiyatlarla sunuyoruz. Yenilikleri takip ederek trendleri belirlemeye devam edeceğiz.”

Coşar, D&R’ın en önemli misyonunun topluma kitap okumayı sevdirmek olduğunu vurguladı. Türkiye’de kişi başına düşen kitap sayısının 8,4 olduğunu anlatan Coşar, şunları söyledi: “İnsanların zihinlerini özgürleştirmesinin ve kişisel gelişimlerinin en büyük destekçisi olma iddiasındayız. ‘Herkes kitap okusun diye’ ulaşılabilir fiyatlarla kampanyalar düzenliyor, kitapları dünya ile aynı anda okuyuculara sunuyoruz. Kitap okuma alışkanlığını artırmak için geniş mağaza ağımız ve online kanalımızla birlikte tüm gücümüzle çalışmaya devam edeceğiz. Herkesi yenilikleri keşfetmek ve kendini iyi hissetmek için D&R’a bekliyoruz.”

Bilgi için:

D&R: Nalan Demircioğlu Yavuz, 0212 997 00 22, ndemircioglu@dr.com.tr

Amazon İletişim: İpek Kocael,0212 259 40 34, ipek@amazoniletisim.com.tr / 0535 927 33 01

D&R Hakkında

Doğan Holding’in bir üyesi olan D&R, 1996 yılının Kasım ayında kuruldu ve ilk mağazasını 1997 yılının Mayıs ayında Erenköy’de açtı. Türkiye genelinde 28 ilde 154 mağazası bulunan D&R, sektöründe pazar liderliğini sürdürüyor. Kitaptan müziğe, filmden elektroniğe, oyundan hobiye, hediyelik eşyadan kırtasiyeye, geniş ürün seçenekleri sunan D&R, toplumun kitap okuma, müzik dinleme, film izleme alışkanlıklarını destekleyerek üstlendiği sosyal sorumluluk görevini de yerine getiriyor. D&R, eğlence ve kültür ürünleriyle ziyaretçilerini buluşturarak, okuyan ve dinleyen bir Türk toplumunun oluşumuna katkıda bulunuyor. Her geçen gün bir yenisi açılan D&R mağazaları, şehirlerin işlek caddeleri ile Türk ve dünya markalarının buluştuğu modern alışveriş merkezlerinde yer alıyor. Daha fazla bilgi için www.dr.com.tr ziyaret edebilirsiniz.

Karadağ

No comments so far.

Be first to leave comment below.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir